Studio Numero 10
Studio Numero 10 Contagem van 26 m² is gelegen op circa 6 km van het Mineirão Stadion en op 25 minuten van de Fundação Zoo-Botânica de Belo Horizonte. Het appartement biedt Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
Het 1-badkamer appartement is op ongeveer 15 minuten rijden van het Museu de Ciências Naturais te vinden. Het Ecologisch Park Pampulha ligt op circa 3 km van de accommodatie.
Studio Numero 10 is op 5 km van de luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade.
- Luchthavens
- Luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats op locatie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Numero 10?
Gasten van Studio Numero 10 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Mineirão Stadion, op circa 6 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Fundacao de Parques Municipais e Zoobotanica de BH (3 km) en Parque Ursulina de Andrade Mello (2 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Studio Numero 10?
Studio Numero 10 heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Wat is de grootte van Studio Numero 10?
Studio Numero 10 bestaat uit 26 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
In het appartement kunnen maximaal 2 gasten verblijven.